Připravované výstavy v roce 2020

DatumKlubová výstavaRozhodčíMísto
18.3.2020 Klubová s KV pan Martin Šipkovský (SK) Praha – Bráník
12.9.2020 Jubilejní Klubová bez KV Mr. Satoshi Bessho (JAP) / Mr. Andráš Polgár (SRB) Beroun
13.9.2020 Jubilejní Speciální Mr. Andráš Polgár (SRB) / Mr. Satoshi Bessho (JAP) Beroun

Výsledky výstav

XIX. Klubová výstava AICC   14.09.2019 Kralupy nad Vltavou
 
Rozhodčí : p. Ing. Radovan Lysák (CZ)

Kat.č.TřídaJménoMajitelVýsledek
1štěňatAchiko Tora Go Ken’Ichi AiStará PetraVN1
2dorostuC’Dono Hitsujikai TomogakiJuhászová ZuzanaVN1
3mladýchC.Chiku Antar TamasPetřík AdamV1, CAJC
4mladýchCujoši Antar TamasSpielmann Hynek
5mezitřídaAčiko od Křišťálového potokaKučná MiroslavaVD3
6mezitřídaAkahiko You Go Mamorigami Nio KazukoKrupášová MonikaVD4
7mezitřídaCUKI Antar TamasSeidler PavelV1, CAC
8mezitřídaMomomaru Go Fuen No OkaCagašová JanaV2, RCAC
9otevřenáAsato Go Mamorigami Nio KazukoŠtýsová Andrea
10otevřenáKenjiro Go Di Casa SaporitoCagašová Jana
11otevřenáKouummaru Go Senhuu TakashihamasouSaporito Antonio
12otevřenáOryu Go Byu-Ti.SawaPelcová IvanaVD2
13otevřenáShou Go HajimariTomasová JanaV1, CAC
14vítězůBaishin Go Akairo SakuraTrykar JosefV1, CAC, BOS
15vítězůFumito GlarikaStará PetraV2, RCAC
16štěňatC Chika SilbernaglVacková DanaVN2
17štěňatCubame KuromaStará PetraVN1
18dorostuAkemi Go Di Casa SaporitoCagašová JanaVN2
19dorostuC’Daisuki no Tanpopo TomogakiVlčková VáclavaVN1
20mladýchAmayahime Go HajimariŠirlová LeonaV
21mladýchCukijomi Antar TamasJandáčková DanaV2
22mladýchDairin Antar TamasTvrdíkovi Zuzana a AlešV3
23mladýchKikosan Go You DjenimaHumbatov RamizV4
24mladýchL-Aiko Go TesamiPoštulka VladimírV
25mladýchMaemi MirayCagašová Jana
26mladýchQ Nabuko Byu Ti SawaNovotná TamaraV1, CAJC, BOJ, BOB
27mezitřídaAbbygail od Křišťálového potokaDicová NikolaV1, CAC
28mezitřídaAihime Yasu Go Mamorigami Nio KazukoMentlíková Ivona
29otevřenáAIMEE Antar TamasPavlíčková Iva
30otevřenáAkamatsu Antar TamasPetrášek LubošV1, CAC
31otevřenáAKIRA Tamia HundSvobodová Olga
32otevřenáAMA SAN Antar TamasTomasová JanaV2, RCAC
33otevřenáAMAMEI Antar TamasŠtědrá HanaV3
34otevřenáDashi Go Akairo SakuraKlocová Jaroslava
35otevřenáChamingu Hime Ken AmanaSysala RenéVD
36otevřenáChiyairo Raiu GlarikaStará PetraV4
37otevřenáSaori Go Wataki KenshaSaporito Antonio
38otevřenáWakeshima Sakura No SonoCagašová Jana
39otevřenáZUIHÓ Go TomimopaTomasová Jana
40vítězůAmamura Antar TamasStará PetraV1, CAC
41vítězůGÚZÓKA GAKI KEN AmanaMičulková BohuslavaV2, RCAC
42vítězůNagame Siogun Gut MiroslawŠtýsová Andrea
43veteránůAYUMI GO Atari KenshaPospíšilová AndreaV1, BOV

XVIII. Klubová výstava AICC   29.06.2019, Živohošť
Rozhodčí : p. Antonín Mudra (CZ)

Kat.č.TřídaJménoMajitelVýsledek
1štěňatC’Dono Hitsujikai TomogakiJuhászová ZuzanaVN1
2mezitřídaAčiko od Křišťálového potokaKučná MiroslavaVY
3mezitřídaOryu Go Byu-Ti.SawaPelcová IvanaV1
4otevřenáAsada Sensei Yumi KenshaHlavatý MichalVD3
5otevřenáAtsushi MizunaraTrejbal LadislavVD2
6otevřenáRyo- Yumi AlmajuŽlůva FrantišekV1, CAC
7vítězůBaishin Go Akairo SakuraTrykar JosefV1, CAC, BOB
8čestnáEGATAI TesamiSapíková JanaV2
9čestnáCh. U Musaši Maru Go Haru KazeMannová VeronikaV1
10mladýchAmaya Sakura No Kin KenshaHadravová BarboraV2
11mladýchAyako Sakura No Kin KenshaHadravová BarboraV3
12mladýchKikosan Go You DjenimaHumbatov RamizV1, CAJC, BOJ
13mezitřídaAbbygail od Křišťálového potokaDicová NikolaV2
14mezitřídaAimi od Křišťálového potokaDicová MartinaV1, CAC
15otevřenáAyame z Jenštejnské baštyŽlůva FrantišekVD3
16otevřenáDashi Go Akairo SakuraKlocová JaroslavaV1, CAC
17otevřenáGÚZÓKA GAKI KEN AmanaMičulková BohuslavaV2
18veteránůIch. Sayuri Go Haru KazeMannová VeronikaV1, BOV, BOS

XVII. Klubová výstava AICC   20.04.2019, Praha Areál ZKO Braník, Za Mlýnem 4
Rozhodčí : Mrs. Maria Grazia Miglietta ( IT)

Kat.č.TřídaJménoMajitelVýsledek
1dorostuIsamu Go Samurai YashikiSmolikova VěraVN1
2dorostuKiohi The Best Dog ShowHumbatov RamizNE
3mladýchAčiko od Křišťálového potokaKučná MiroslavaVD
4mladýchC.Chiku Antar TamasPetřík AdamVD4
5mladýchCujoši Antar TamasSpielmann HynekV3
6mladýchCUKI Antar TamasSeidler PavelV2
7mladýchCunajoši Antar TamasHoracek DarekVD
8mladýchL-Arashi Go TesamiŘehoř JanVD
9mladýchMomomaru Go Fuen No OkaCagašová JanaV1, CAJC, BOJ, KLV
10mezitřídaAsato Musashi Go Mamori Mamorigami nio KazukoŠtýsová AndreaV2, RCAC
11mezitřídaBenzai Hikari Antar TamasPetrášek LubošV1, CAC
12mezitřídaBushi Antar TamasBauerová AliceVD4
13mezitřídaShou Go HajimariTomasová JanaV3
14otevřenáAKIHITO Antar TamasNecid RomanD
15otevřenáAkišino ANTAR TAMASHrubá DanaVD
16otevřenáARUTO Go AsagiriŘíhová EvaV4
17otevřenáAtsushi MizunaraTrejbal LadislavVD
18otevřenáBaishin Go Akairo SakuraTrykar JosefV3
19otevřenáCubasa Yama Go Senzo no HokoriMusilová KateřinaAB
20otevřenáDÉMON GO TomadochiKopsa Těšínová JolanaV
21otevřenáJ-EIKKI TesamiZemanová LenkaV
22otevřenáKenjiro Go Di Casa SaporitoCagašová JanaV2, RCAC
23otevřenáYUME NO MUSUKO GO Fuen No OkaKardasz KarolinaV1, CAC, KLV, BOS
24vítězůAwadži Go Senzo no HokoriKrč MichalAB
25vítězůCutomu Kumasan Go Senzo no HokoriMannová VeronikaV1, CAC
26čestnáDAICHI Go KitashirakamiPavlíčková IvaVD3
27čestnáCh. U Musaši Maru Go Haru KazeMannová VeronikaV2
28čestnáYamato Go Noshiro Tamaizumisou (AKIHO)Hamplová JarmilaV1
29štěňatAkemi Go Di Casa SaporitoCagašová JanaVN1
30štěňatAkiko Go Yujo AkitaNeuman LukášVN2
31štěňatAmayahime Go HajimariŠirlová LeonaNE
32dorostuDai Dai Antar tamasVítová KamilaVN1
33dorostuDairin Antar TamasTomasová JanaVN2
34dorostuQ Nabuko Byu Ti SawaNovotná TamaraVN3
35mladýchAbbygail od Křišťálového potokaDicová NikolaV4
36mladýchAimi od Křišťálového potokaDicová MartinaVD
37mladýchAsumiko Shia Go Mamorigami Nio KazukoŽižková MarcelaV3
38mladýchCukijomi Antar TamasJandáčková DanaVD
39mladýchKikosan Go You DjenimaHumbatov RamizVD
40mladýchMaemi MirayCagašová JanaV1, CAJC, KLV
41mladýchOriehime Go Atatakai SeikatsuFiala JosefV2
42mezitřídaAihime Yasu Go Mamorigami nio KazukoMentlíková IvonaVD3
43mezitřídaAmisaki Hime Go Mamorigami nio KazukoThomsen JanaV1, CAC
44mezitřídaMarai .Koky JosefV2, RCAC
45mezitřídaWakeshima Sakura No SonoCagašová JanaAB
46otevřenáAiko SilbernaglDicová MartinaD
47otevřenáAIME Antar TamasPavlíčková IvaD
48otevřenáAkamatsu Antar TamasPetrášek LubošV
49otevřenáAMA SAN Antar TamasTomasová JanaV4
50otevřenáAMAMEI Antar TamasŠtědeá HanaVD
51otevřenáAsama Tamia HundPírková AnnaAB
52otevřenáAYUMI GO Atari KenshaPospíšilová AndreaVD
53otevřenáFujoschi Go KamiwazaPešta TomášVD
54otevřenáGiri Go IchimeiSmolikova VěraVD
55otevřenáGÚZÓKA GAKI KEN AmanaMičulková BohuslavaVD
56otevřenáMARIKO GO RETTOSOUTykvart JanaV2, RCAC
57otevřenáTENSEI NO MOMOKO GO Namitori HoshiKardasz KarolinaV1, CAC, KLV, BOB
58otevřenáWAKANA GO MarushouenHamplová JarmilaV3
59otevřenáZUIHÓ GO TOMIMOPATomasová JanaVD
60vítězůGINSEKAI TERU KEN AmanaMandová JiřinaV1, CAC
61vítězůKAZUMI GO HajimariKardasz KarolinaV2, RCAC
62veteránůB Jessica Hanami KenshaMinařík PavelV3
63veteránůI Maiko Go Haru KazeČadková MiladaV2
64veteránůIch. SAYURI GO Haru KazeMannová VeronikaV1, BOV