ČMKÚ FCI Akita Czech japonsky

Výsledky výstav

VÝSLEDKY VÝSTAV 2017

XV. Klubová výstava AICC   23. 9. 2017 ZKO Strachov, Kralupy nad Vltavou
Výsledková listina
Akita-Inu - skupina FCI - V.                    Rozhodčí :  paní  Petra Márová
XIV. Klubová výstava AICC 18. 6. 2017 Pasohlávky
Výsledková listina
Akita-Inu - skupina FCI - V.                    Rozhodčí :  paní Olga Dolejšová

 


XIII. Klubová výstava AICC 15. 4. 2017 Praha – Braník
Výsledková listina
Akita-Inu - skupina FCI - V.                    Rozhodčí :  pan Miroslav Václavík

 

  PSI 

I. TŘÍDA ŠTĚŇAT

1. AKIHITO Antar Tamas                                                       VN2

Ch: Jana Tomasová M: Roman Necid

2. AKIM Tamia Hund                                                               N3         

Ch: Jiří Hála M: Jiří Hála

3. AKIŠINO Antar Tamas                                                       VN1

Ch: Jana Tomasová M: Dana Hrubá

II. TŘÍDA DOROSTU

4. J-EIKKI Tesami                                                                    N1

Ch: Lenka Zemanová M: Lenka Zemanová                                                    

III. TŘÍDA MLADÝCH

5. BOUSHI Senzo no Hokori                                                   VD

Ch: Veronika Mannová M: Tomáš Hanauer

6. BUSHIDO Sanbimu                                                               VD

Ch: Petr Foltýn M: Josef Fleischman

7. CUBASA YAMA GO Senzo no Hokori                                 VD

Ch: Veronika Mannová M: Ing. Miloslav Musil

8. CURUGI YASASHI GO Senzo No Hokori                           VD3

Ch: Mannová Veronika M: Eliška Majorová, Jan Michálek

9. CUTOMU KUMASAN GO Senzo no Hokori         VD4

Ch: Mannová Veronika M: Mannová Veronika

10. DAITAN GO Tomadochi                                      VD

Ch: Lubomír Kozák M: Jan Horák

11. F´KENJI Petaki Kensha                                       V2

Ch: Petr Kučo M: Mgr. Iveta Tomanicová

12. HEIKI Duma Samuraja                                    VD

Ch: Marzena Mikula M: Ing. Ivana Tesařová

13. HIKARU Minami no Shinju                                 V1,CAJC

Ch: Petra Gregorova  M: Jaroslav Šulc

V. TŘÍDA OTEVŘENÁ

14. AKIRA Nivská samota                                         D

Ch: Lenka Eisenreichová M: Lenka Eisenreichová

15. ANGEL Agroracio Bull                                        VD

Ch: Ing. Stanislav Braňka M: Patrik Polívka

16. AWADŽI GO Senzo No Hokori                V1,CAC,KV,BOB

Ch: Veronika Mannová M: Iveta Krčová MBA

17. BAISHIN GO Akairo Sakura                               D

Ch: Preissová Drahuše M: Ing. Josef Trykar

18. CIPÍSEK Jezinka                                                 V3

Ch: Inka Vonešová M: Toufik Dallal

19. DAICHI Minami no Shinju      vyloučen z výstavy pro napadení štěněte

Ch: Mgr. Petra Gregorová M: Jiřina Pavlíčková

20. DASTY Macekov Dvor                                         VD      

Ch: Štefan Macek M: Antonín Franěk

21. FUJUKI Minami no Shinju                                  VD

Ch: Mgr.Petra Gregorová M: Ludmila Jílková

22. FUMIYOSHI Minami no Shinju                           D

Ch: Mgr. Petra GregorováM: Bc. Lucie Heindlová

23. J-HACHIKO GO Byu Ti Sawa                             odstavila

Ch: Radek Švub M: Zornica Gecova

24. U SENSEI TADA GO Haru Kaze                         V2,RCAC

Ch: Jarmila Hamplová M: Tereza Novotná

VI. TŘÍDA VÍTĚZŮ

25. AKIO Tomogaki                                                   V

Ch: Ing. Václav Koníček M: Mgr. Petra Gregorová

26. DAICHI GO Kitashirakami                                  D

Ch: Tamara Novotná M: Iva Pavlíčková

27. O ICHIRO GO Hiromitsu                                    nedostavil se

Ch: Mijnheer Seigges Cornelius M: Lenka Svobodová

28. YAMATO GO Noshiro Tamaizumisou                 V

Ch: Yoshio Harada M: Jarmila Hamplová

VII. TŘÍDA VETERÁNŮ

29. CHINO Hezká chvilka                                          V1

Ch: Jitka Pelešková M: Ludmila Marková

VIII. TŘÍDA ČESTNÁ

30. FUMITO Glarika                                                   D

Ch: Jana Krátká M: Petra Stará

31. Ch. U MUSAŠI MARU GO Haru Kaze                V1

Ch: Hamplová Jarmila M: Mannová Veronika

32. RYUSHI GO Haru Kaze                                      V2

Ch: Jarmila Hamplová M: Ing. Miloslav Musil


FENY                                                             

I. TŘÍDA ŠTĚŇAT

33. A´ZAIRA Kuroma                                                VN

Ch: Petr Jakeš M: Petr Jakeš

 

34. AAKAMATSU Antar Tamas                                VN

Ch: Jana Tomasová M: Luboš Petrášek

35. AIMEE Antar Tamas                                           N

Ch: Jana Tomasová M: Iva Pavlíčková

36. AISHA Tamia Hund                                             N

Ch: Jiří Hála M: Jiří Hála

37. AKIRA Tamia Hund                                nedostavila se

Ch: Jiří Hála M: Olga Svobodová

38. AMA SAN Antar Tamas                                       VN

Ch: Jana Tomasová M: Jana Tomasová

39. AMAMEI Antar Tamas                                        N

Ch: Jana Tomasová M: Jana Tomasová

40. AMAMURA Antar Tamas                                    N

Ch: Jana Tomasová M: Petra Stará

41. ASAMA Tamia Hund                                           N

Ch: Jiří Hála M: Anna Pírková

II. TŘÍDA DOROSTU

42. J-MANAMI Tesami                                              N1

Ch: Ing. Ivana Tesařová M: Ing. Ivana Tesařová

III. TŘÍDA MLADÝCH

43. BANRIHIME GO Senzo No Hokori                     D

Ch: Veronika Mannová M: Marek Pham

44. CURUHIME YÜKAN´NA GO Senzo no Hokori                               V1,CAJC,BOS

Ch: Mannová Veronika,M: Zelinková Andrea, Mannová Veronika

IV. MEZITŘÍDA

45. AKIKO Z Jenštejnské bašty                                 V1

Ch: Lenka Svobodová M: Petra Myškova-Folprechtová

46. AYAKA z Jenštejnské bašty                                 VD2

Ch: Lenka Svobodová M: Matěj Vančura

47. AYAME Jenštejnské bašty                                   VD3

Ch: Lenka Svobodova M: František Žlůva

V. TŘÍDA OTEVŘENÁ                                                                  

48. EIYO GO Of Ikenohatade                                    VD

Ch: Marija Vidakovic M: Dědková Zuzana

49. ASAMA GO Senzo no Hokori                              V1

Ch: Veronika MannováM: Tamara Novotná

50. AYUMI GO Atari Kensha                                    nedostavila se

Ch: Renáta Šírová M: Andrea Pospíšilová

51. FUMIKO GO Kitashirakami                                D

Ch: Tamara Novotná M: Stanislav Kračman

52. MARIKO GO Rettosou                                        V3

Ch: Masaki AB M: Tykvartová Jana

53. NAGAME Siogun                                                 V2

Ch: Miroslaw Gut M: Janka Jančíková

54. ZUIHÓ GO Tomimopa                                         VD4

Ch: Pavel Jůza M: Jana Tomasová

VI. TŘÍDA VÍTĚZŮ

55. AMATERASU GO Senzo no Hokori                    V1,CAC,KV

Ch: Veronika Mannová M: Janka Jančíková

56. D´MANA GO Akogareno                                     V2

Ch: Patrycja a Mariust Lewandowscy M: Lenka Svobodová

VII. TŘÍDA VETERÁNŮ

57. Ch. I MAIKO GO Haru Kaze                              V1,BOV

Ch: Jarmila Hamplová M: Milada Čadková

VIII. TŘÍDA ČESTNÁ

58. FUJIU Glarika                                                     VD2

Ch: Krátká Jana M: Lenka Svobodová

59. Ich. SAYURI GO Haru Kaze                                VD1

Ch: Hamplová Jarmila M: Mannová Veronika


Závěrečné soutěže:

Nejhezčí pár psů:

1. Ich. Sayuri Go Haru Kaze  a   U Musaši Maru Go Haru Kaze

Maj. Veronika Mannová

2. Cutomu Kumasan Go Senzo no Hokori a Curuhime Yükan´na Go Senzo no Hokori

Spolumajitelé: V. Mannová, A. Zelinková, J. Lánik

 

Nejlepší chovatelská skupina:

1.Senzo no Hokori  - Veronika Mannová

Nejlepší rodič:

1.Ich. Sayuri Go Haru Kaze – Veronika Mannová

2.Zuihó Go Tomimopa – Jana Tomasová


 

Výsledky výstav 2016

-----------------------------------------------

VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Klubová výstava AICC se zadáváním titulů CAC a VKV
Akita-Inu - skupina FCI - V. kruh č. 1 rozhodčí : p.Karel Hořák 1. 10. 2016


TŘÍDA ŠTĚŇAT - psi
1. BENJIRO Kazoku Kanshin   nedostavil se
Chov: Katarzyna a Lukasz Obidzińscy Maj: Lenka Pocová
2. CUBASA YAMA GO Senzo No Hokori   VN2
Chov: Veronika Mannová Maj: Miloslav Musil
3. CURUGI YASASHI GO Senzo no Hokori   VN3
Chov: Veronika Mannová Maj: Eliška Majorová
4. CUTOMU KUMASAN GO Senzo no Hokori   VN1   Best Puppy
o: Bijin Tora Go of Ikenohatade m: Sayuri Go Haru Kaze 
Chov: Veronika Mannová Maj: Dagmar Ouhrabka Rádlová
TŘÍDA DOROSTU - psi
5. DAICHI GO Sakura No Sono
    N1
Ch:Bartosz Galka;K.Radziminskaja-Galka Maj:Jitka Balejová
TŘÍDA MLADÝCH – psi
6. HEIKI Duma Samuraja    V2
Chov: Marzena Mikula Maj: Ing. Ivana Tesařová
8. O ICHIRO GO Hiromitsu    V1,CAJC,BOJ
Chov: Mijnheer Seigges Cornelius Maj: Lenka Svobodová
MEZITŘÍDA - psi
7. J-HACHIKO GO Byu Ti Sawa    VD1
Chov: Radek Švub Maj: Zornica Gecová
TŘÍDA OTEVŘENÁ – psi
9. AIGO HASHI GO Akairo Sakura   nedostavil se
Chov: Drahuse Preissova Maj: Pavel Smetana
10. AZUMA GO Koky Kensha    V1,CAC
Chov: Josef Koky Maj: Pavel Jiroušek
11. CIPÍSEK Jezinka    V2,r.CAC
Chov: Inka Vonešová Maj: Toufik Dallal
TŘÍDA VÍTĚZŮ - psi
12. DAICHI GO Kitashirakami    V4
Chov: Tamara Novotná Maj: Iva Pavlíčková
13. FUMITO Glarika    V1,CAC,KV,BOB
Chov: Jana Krátká Maj: Petra Stará
14. RYUSHI GO Haru Kaze    V3
Chov: Jarmila Hamplová Maj: Miloslav Musil
15. U MUSAŠI MARU GO Haru Kaze    V2,r.CAC
Chov: Jarmila Hamplová Maj: Veronika Mannová
TŘÍDA VETERÁNŮ - psi
16. CHINO Hezká chvilka    V1
Chov: Jitka Pelešková Maj: Ludmila Marková
TŘÍDA ŠTĚŇAT - feny
17. BANRIHIME Senzo no Hokori    VN3
Chov: Veronika Mannová Maj: Marek Pham
18. BUNSE Senzo no Hokori    VN1
Chov: Veronika Mannová Maj: Do Tra My
19. CURUHIME YÜKAN ŃA GO Senzo no Hokori    VN2
Chov: Veronika Mannová Maj: Andrea Zelinková
TŘÍDA MLADÝCH - feny
20. AYAKA z Jenštejnské Bašty    V2
Chov: Lenka Svobodová Maj: Matěj Vančura
21. BARA Agroracio Bull   nedostavila se
Ch: Ing. Stanislav Braňka Maj: Ing. Stanislav Braňka
22. BIKI Agroracio Bull    nedostavila se
Chov: Ing. Stanislav Braňka Maj: Ľubica Dóczyová
23. CUCUJI Buronzu Inu    V1,CAJC
Chov: Jitka Netušilová Maj: Petra Řeháková
MEZITŘÍDA - feny
24. BANIRA GO Tomadochi   
V3
Chov: Lubomír Kozák Maj: Miroslav Zaibert
25. D´MANA GO Akogareno    nedostavila se
Chov: Patrycja a Mariust Lewandowscy Maj: Lenka Svobodová
26. MARIKO GO Rettosou    V1,CAC
Chov: Masaaki Abo Aomoriken Maj: Jana Tykvartová
27. W AIKO GO Haru Kaze    nedostavila se
Chov: Jarmila Hamplová Maj: Tereza Petříčková
28. W MIYOKO GO Haru Kaze    V2,r.CAC
Chov: Jarmila Hamplová Maj: Jana Kernerová
TŘÍDA OTEVŘENÁ - feny
29. ASAMA GO Senzo no Hokori
   V2,r.CAC
Chov: Veronika Mannová Maj: Tamara Novotná
30. BENTENA Tomogaki    VD4
Chov: Ing. Václav Koníček Maj: Jiří Hála
31. CHIISAI KEN Amana    VD
Chov: Jiřina Mandová Maj: Jana Tomasová
32. NAGAME Siogun    V1,CAC,KV,BOS
Chov: Miroslaw Gut Maj: Janka Jančíková
33. ZUIHÓ GO Tomimopa    V3
Chov: Pavel Jůza Maj: Jana Tomasová
TŘÍDA VÍTĚZŮ - feny
34. AMATERASU GO Senzo no Hokori    V1,CAC
Chov: Veronika Mannová Maj: Janka Jančíková
TŘÍDA VETERÁNŮ - feny
35. Ch. I MAIKO GO Haru Kaze    V1,BOV
Chov: Jarmila Hamplová Maj: Milada Čadková
TŘÍDA ČESTNÁ - feny
36. ICh. SAYURI GO Haru Kaze    
V1
Chov: Jarmila Hamplová Maj: Veronika Mannová
ZÁVĚREČNÉ SOUTĚŽE:
Nejlepší pár:
1. Jch. U Musaši Maru Go Haru Kaze / Ich. Sayuri Go Haru Kaze
maj. Veronika Mannová
Nejlepší chovatelská skupina:
1. Haru Kaze – chov. Jarmila Hamplová
2. Senzo no Hokori – chov. Veronika Mannová
Nejlepší rodič:
1. Ich. Sayuri Go Haru Kaze
maj. Veronika Mannová

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výsledková listina KV Pasohlávky 4.6.2016
rozhodčí: paní Ludmila Fintorová (SK)

PSI
TŘÍDA 2. DOROST
1. EIKKI GO Ichimei   VN2
Ch: Věra Smolíková
M: Dáša Lazarčíková
2. HEIKI Duma Samuraja    VN1 NEJLEPŠÍ DOROST
Ch: Marzena Mikula
M: Ing. Ivana Tesařová
TŘÍDA 3. MLADÝCH
3. J-HACHIKO GO Byu Ti Sawa   V1 CAJC
Ch: Radek Švub
M: Zornitsa Getsova
4. NIJI IRO NO RYÚ Akari Angeland   V2
Ch: Inga Sinditskaya
M: Radka Grulíková
4. MEZITŘÍDA
5. AITE KEN Michiyo    V2
Ch: Dimitar Stefanov Georgiev
M: Andrea Zelinková
6. AZUMA GO Koky Kensha    V1 CAC
Ch: Josef Koky
M: Pavel Jiroušek
TŘÍDA 5. OTEVŘENÁ
7. AIGO HASHI GO Akairo Sakura    VD
Ch: Drahuse Preissova M: Pavel Smetana
8. U MUSAŠI MARU GO Haru Kaze    V1 CAC
Kaze Ch: Jarmila Hamplová
M: Veronika Mannová
TŘÍDA 6. VÍTĚZŮ
9. DAICHI GO Kitashirakami    V2 R. CAC
Ch: Tamara Novotná
M: Iva Pavlíčková
10. MEI AKAI KEN Amana    V1 CAC NEJLEPŠÍ PES
Ch: Jiřina Mandová
M: Jitka Adámková
TŘÍDA 7. VETERÁNŮ
11. CHINO Hezká chvilka      V1 BOV BOB
Ch: Jitka Pelešková
M: Ludmila Marková
FENY
TŘÍDA 3. MLADÝCH
12. AIKO z Jenštejnské bašty    VD
Ch: Lenka Svobodová
M: Tomáš Zwardoň
13. CUBAKI Buronzu Inu    V3
Ch: Jitka Netušilová
M: Lubomír Machálka
14. CUCUJI Buronzu Inu    V2
Ch: Jitka Netušilová M: Petra Řeháková
15. CUIKA HIME Buronzu Inu    NENASTOUPILA
Ch: Jitka Netušilová M: Václav Smolka
16. WAKANA GO Marushouen    V1 CAJC BOJ
Ch: Akiyoshi Hiraizumi
M: Jarmila Hamplová
4. MEZITŘÍDA
17. ASAMA GO Senzo no Hokori    V1 CAC
Ch: Veronika Mannová
M: Tamara Novotná
TŘÍDA 5. OTEVŘENÁ
18. HANAHADAŠII Tesami    V1 CAC
Ch: Ing. Ivana Tesařová M: Ing. Ivana Tesařová
TŘÍDA 6. VÍTĚZŮ
19. AMATERASU GO Senzo no Hokori    V1 CAC BOS NEJLEPŠÍ FENA
Ch: Veronika Mannová
M: Janka Jančíková
TŘÍDA 7. VETERÁNŮ
20. AISHA Tesami   V1
Ch: Ing. Ivana Tesařová
M: Ing. Ivana Tesařová
21. BISEI Tesami    V2
Ch: Ing. Ivana Tesařová
M: Ing. Ivana Tesařová
NEJLEPŠÍ PÁR PSŮ:
m.Ing. Ivana Tesařová 1.
2. HEIKI Duma Samuraja
18. HANAHADAŠII Tesami
NEJLEPŠÍ CHOVATELSKÁ SKUPINA
TESAMI Ing. Ivana Tesařová: 2.
18. HANAHADAŠII Tesami
20. AISHA Tesami
21. BISEI Tesami

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Výsledková listina SV AICC Praha Braník 16. 4. 2016

Akita-Inu - skupina FCI - V.        rozhodčí L.Voláriková

PSI                                                                                   

TŘÍDA DOROSTU

  1. AKIO Z Jenštejnské bašty                                             VN3

Ch: Lenka Svobodová M: Alena Dittrichová

  1. AKIO Nivská samota                                                     NEDOSTAVIL SE

Ch: Lenka Eisenreichová M: Pavel Velacko

  1. AKIRA Nivská samota                                                  VN2

Ch: Lenka Eisenreichová M: Lenka Eisenreichová

  1. O ICHIRO Go Hiromitsu                                              VN1

Ch: Mijnheer Swiggers Cornelius  M: Lenka Svobodová

TŘÍDA MLADÝCH

  1. C´CHAKKA GO Tomadochi                                         NEDOSTAVIL SE

Ch: Lubomír Kozák  M: Jana Šestáková

  1. ETSUKAZU GO                                                             D

Ch: Marija Vidakovic  M: Růžena Andělová

  1. J-HACHIKO GO Byu Ti Sawa                                     V1  CAC

Ch: Radek Švub M: Zornitsa Getsova

 MEZITŘÍDA

  1. AITE KEN Michiyo                                                        VD2

Ch: Dimitar Stefanov Georgiev  M: Andrea Zelinková

  1.  AWADŽI GO Senzo no Hokori                                    V1  CAC

Ch: Veronika Mannová  M: Mgr. Iveta Krčová MBA

  1. FUJUKI Minami no Shinju                                            VD3

Ch: Mgr.Petra Gregorová  M: Ludmila Jílková

 TŘÍDA OTEVŘENÁ

11. AKIRO Czech-Darbis                                                      D

Ch: Ladislav Kučera  M: Tereza Míčová

       12.  B ´NIKKO Dogkennel.eu                                                VD4

Ch: David Kurilla M: Květoslava Marečková

      13.  BENZAI GO Kitashirakami                                                           V1  CAC  VSV  BOB

Ch: Tamara Novotná  M: Jana Tykvartová

  1. CIPÍSEK Jezinka                                                                          NEDOSTAVIL SE

Ch: Inka Vonešová  M: Toufik Dallal

  1. DASTY  Macekov dvor                                                  NEDOSTAVIL SE

Ch: Štefan Macek M: Antonín Franěk

  1. U MUSAŠI MARU GO Haru Kaze                               V2  R. CAC

Ch: Jarmila Hamplová M: Veronika Mannová

  1. U SENSEI TADA GO Haru Kaze

Ch: Jarmila Novotná  M: Tereza Novotná

 TŘÍDA VÍTĚZŮ

  1. AKIO Tomogaki                                                             V3

Ch: Ing. Václav Koníček M: Mgr. Petra Gregorová

  1.  DAICHI GO Kitashirakami                                          VD4

Ch: Tamara Novotná M: Iva Pavlíčková

  1. FUMITO Glarika                                                            V1  CAC

Ch: Jana Krátká M: Petra Stará

  1. RYUSHI GO Haru Kaze                                               V2  R. CAC

Ch: Jarmila Hamplová M: Miloslav Musil

TŘÍDA VETERÁNŮ

  1. ARASHI z Olivecké hory                                               V2

Ch: Dana Jandáčková M: Jana Tomasová

  1. CHINO Hezká chvilka                                                   V1  BOV

Ch: Jitka Pelešková M: Ludmila Marková

TŘÍDA ČESTNÁ

  1. BONTEN GO Kitashirakami                                         V3

Ch: Tamara Novotná M: Nikola Černá

  1. E HAČIKO GO Haru Kaze                                           V2

Ch: Yoshio Harada M: Veronika Mannová

  1. YAMATO GO Noshiro Tamaizumisou                         V1

Ch: Yoshio Harada M: Jarmila Hamplová

FENY                                                                                     

TŘÍDA DOROSTU

  1. AJŠA z Jenštejnské bašty                                            VN3

Ch: Lenka Svobodová M: Petra Myšková

  1.  AYAME z Jenštejnské bašty                                         VN1

Ch: Lenka Svobodová M: František Žluva

  1. BARA Agroracio Bull                                                    NEDOSTAVILA SE

Ch: Ing. Stanislav Braňka M: Ing. Stanislav Braňka

  1.  BIJIN YUKASHII  KEN Amana                                    VN4

Ch: Jiřina Mandová M: Dagmar Ouhrabka Rádlová

  1. BIKI Agroracio Bull                                                      VN2

Ch: Ing. Stanislav Braňka M: Ľubica Dóczyová

TŘÍDA MLADÝCH

  1. CUBAKI Buronzu Inu                                                    V

Ch: Jitka Netušilová M: Lubomír Machálka

  1.  CUCUJI Buronzu Inu                                                   V4

Ch: Jitka Netušilová M: Petra Řeháková

  1.  CUIKA HIME Buronzu Inu                                          VD

Ch: Jitka Netušilová M: Václav Smolka

  1.  D´MANA GO Akogareno                                             V1  CAJC  BOJ

Ch: P+M Lewandowscy M: Lenka Svobodová

  1.  MARIKO GO Rettosou                                                V2

Ch: Masaaki Abo Aomoriken M: Jana Tykvartová

  1.  WAKANA GO Marushouen                                         V3

Ch: Akiyoshi Hiraizumi M: Jarmila Hamplová

MEZITŘÍDA

  1.  AMATERASU GO Senzo no Hokori                            V1  CAC  VSV  BOS

Ch: Veronika Mannová M: Janka Jančíková

  1.  BANIRA GO Tomadochi                                              NEDOSTAVILA SE

Ch: Lubomír Kozák M: Miroslav Zaibert

  1.  CHIYAIRO RAIU Glarika                                            NEDOSTAVILA SE

Ch: Jana Krátká M: Petra Stará

  1.  DAIKO Petaki Kensha                                                  VD2

Ch: Petr Kučo M: Jiřina Králová

TŘÍDA OTEVŘENÁ

  1. ASAMA GO Senzo no Hokori                                       V1

Ch: Veronika Mannová M: Tamara Novotná

  1.  BARA HIME Tomogaki                                                V3

Ch: Václav Koníček M: Martin Silbernágl

        44. BENTENA Tomogaki                                                V2  R.CAC

Ch: Ing. Václav Koníček M: Jiří Hála               

5.CHIISAI  KEN Amana                                                     VD

Ch: Jiřina Mandová  M: Jana Tomasová

  1.  FUMIKO GO Kitashirakami                                        D

Ch: Tamara Novotná M: Stanislav Kračman

47. MIYABITA KEN Amana                                                VD

Ch: Jiřina Mandová M: Jaroslav Rohan

48. NANA HIME KEN Amana                                                     V4

Ch: Jiřina Mandová M: Alexandr Višňa

TŘÍDA VETERÁNŮ

49. Ch. I MAIKO GO Haru Kaze                                         NENASTOUPILA

Ch: Jarmila Hamplová M: Milada Čadková

50. IKINE Hezká chvilka                                                      V1

Ch: Jitka Frischauf M: Mgr. Petra Gregorová

TŘÍDA ČESTNÁ

51. ICh. SAYURI GO Haru Kaze                                         V1

Ch: Jarmila Hamplová M: Veronika Mannová

 

 

 

 

 

 

Chcete se nás na něco zeptat? Napište nám!